Профнастил купити Київ від виробника

Які види профнастилу
ТОВ "Сталевий Світ" виробляє такі види профлиста в Києві : профнастил покрівельний , профнастил для паркану профнастил для стель , профнастил Профнастил ПС8, ПС10, ПС14 - використовують листи профнастилу при обшивці фасадів, навісів, при монтажі парканів і огорож...
Подробнее
Профнастил стельовий та стіновий
Для підшивки стель та облицювання фасадів широко використовується сучасний будівельний матеріал – профнастил стіновий. Такий матеріал відмінно працює як і оздоблювальний матеріал завдяки своїм не тільки технічним, але і декоративним характеристикам. Майже всі торгові...
Подробнее
Профнастил оцинкований
Профнастил оцинкований від виробника. Оцинкований профнастил – це ціла група виробів, які виготовляють із листової рулонної сталі. Для створення профілю сталь піддається механічній обробці та покривається цинком, саме оцинкована сталь є сировиною для прокатки...
Подробнее
Все про профнастиль
Будь-якої складності та будь-якого призначення споруда може бути побудована із застосуванням профлиста. За високих експлуатаційних характеристик профнастилу в Україні будівництво обійдеться значно нижче за собівартістю, ніж з будь-якого іншого матеріалу. Великі...
Подробнее
Застосування та догляд профнастил
Область застосування профліста Профнастил Київ сучасний матеріал-легкий, міцний, економічний з тривалим терміном служби. Легко монтується і дуже широко застосовується у будівництві. Майже жодна будова не обходиться без профлиста з відповідними характеристиками...
Подробнее
Таблиця навантажень
Тип профілю Проліт, м Навантаження при розрахунковій схемі, кг/м2 1 проліт 2 прольоти 3 прольоти 4 прольоти С8-1150-0,45 1 64 153 123 146 С8-1150-0,45 1,5 18 42 34 80 С8-1150-0,7 1 114 274 219 262 С8-1150-0,7 1,5 32 76 61 72 С20-1100-0,45 1,5 73 190 151 169 С20-1100-0,45 2 28 67 64 59 С20-1100-0,7 1,5 118 295 227 243 С20-1100-0,7 2 50 124 96 103 С21-1000-0,5 1,5 174 277* 335 263 С21-1000-0,5 2 69 167*...
Подробнее

Профнастил є оцинкованим або кольоровим (покриття поліестер, пурал, пластизол) рулонний лист металу який прокатали на профілегибочном устаткуванні. Завдяки поставленій задачі профнастил на виході може бути з висотою ребра жорсткості від 6 до 150 мм в залежності від сфери застосування. Таке посилення на металі несе певне навантаження і чим вища хвиля — тим міцнішим і міцнішим буде металопрофіль. Для того щоб метал купити, Вам треба знати для яких цілей і де Ви його застосовуватимете.


Компанія "Сталевий Світ" виробляє профнастил таких видів:

Стінової:

ПС8 – металопрофіль з висотою ребра 8 мм.

профнастил ПС8 київ

ПС10 – профлист з висотою ребра 10 мм.

профнастил ПС10 київ

ПС14 – металопрофіль з висотою ребра 14 мм.

профнастил ПС14 у Києві

ПС20 - металопрофіль з висотою ребра 20 мм

профнастил ПС20 з полімерним покриттям


Покрівельний:

ПК20 – метал з висотою ребра 20 мм.

профнастил ПК20

ПК35 – металевий профіль з висотою ребра 35 мм.

профнастил ПК35

ПК45, НС44 – металопрофіль з висотою ребра 45 мм.

профнастил НС44

ПК57 – профлист з висотою ребра 57 мм.

профнастил Н57

профнастил Н75 – профіль з висотою ребра 75 мм.

профнастил Н75 в Україні.


Несучий:

Н57 – профнастил з висотою ребра 57 мм

несучий профнастил Н57

Н75 - металопрофіль з висотою ребра 75 мм

несучий профнастил Н75

Н114 – металевий настил з висотою ребра 114 мм

профнастил, що несе Н114


Виробляється профнастил Київ на автоматизованій лінії прокатного табору з оцинкованої або кольорової (з полімерним покриттям) рулонної сталі фірмою ТОВ "Сталевий Світ" провідних виробників Європи. Для виготовлення профілю ми використовуємо сталь вітчизняного виробника (Модуль, МКІ, Метипол), а також виробництва Німеччини, Туреччини, Польщі, Білорусії та Словаччини. Завдяки новим автоматизованим лініям польського виробництва наша компанія контролює всі етапи прокатки профлисту та металочерепиці. Це забезпечує високу якість згинання профільних листів, точної геометрії та габаритних розмірів листа готового покрівельного або стінового матеріалу. Термін виконання замовлення мінімальний протягом 1-2 днів після оформлення замовлення. Довжина профілю від 10 см до 12 метрів за бажанням замовника та його індивідуальних розмірів. Доставка здійснюється по всіх регіонах України (Харків, Дніпро, Київ, Кривий Ріг, Черкаси, Житомир, Миколаїв, Суми, Одеса, Мелітополь, Кременчук, Хмельницький)

фото: профлист у Києві .

Чому варто купити профнастил


Дешевизна . Профлист прокочується з тонколистової рулонної сталі з цинком або кольоровим полімером, який на даний момент є найекономнішим за ціною металопрокатом. Завдяки цьому великою популярністю листи профнастилу користуються не тільки у приватному та цивільному будівництві, а й у промисловому (зведенні цехів, ангарів, складів, елеваторів тощо).

Вартість металопрофілю в Україні хіба що вища за вартість шиферу, в інших випадках собівартість оптимальна у співвідношенні: ціна-якість

Стійкість до будь-яких кліматичних умов . Незалежно від пори року, а також незалежно від погодних умов та перепадів температур метал не втрачає свою форму та властивості і залишається таким самим, яким Ви його купували спочатку.

Естетичність . Профільний лист з полімерним кольоровим покриттям однотонного відтінку або Printech (імітація природного каменю, цегли та структури дерева) безсумнівно розширює кінцевого покупця асортимент вибору того кольору, який підкреслить не тільки індивідуальний дизайн, але ексклюзивність Ваших огорож або покрівлі.

Підвищена стійкість до корозії металу . Профнастил надійно захищений шаром цинку та полімеру, тому не іржавіє при цілісному покритті поверхні металу.

Висока зносостійкість . Сталевий профіль є довговічним, термін експлуатації при якісному металі становить понад 30 років. Вам не варто турбуватися про те, що завтра треба терміново замінити покрівлю чи фасад споруди, робити реконструкцію чи демонтувати частину огорожі чи даху. Матеріал не вимагає постійного догляду, підфарбування чи ревізії.

Величезна сфера застосування листів металопрофілю . Монтаж та зведення огорож, перекриття простих та складних покрівель, внутрішня обшивка стін та фасадів модульних споруд, різні види огорож, підшивка стель – скрізь можна використовувати профлисти. Розміри металевого підлоги виготовляються під індивідуальний розмір клієнта.

Простота монтажу та доступність профілю . Металевий профіль не вимагає додаткових грошових чи трудомістких витрат при монтажі. Встановити та змонтувати профнастил можна самостійно, використовуючи рекомендації заводу – виробника.

Пожежна безпека металевого профілю. Метал екологічно безпечний та пожежостійкий матеріал.

Легка вага . Середня вага одного квадратного метра становить близько 4,8 кг. Навантаження та розвантаження листів для забору чи покрівлі з невеликою довжиною листа не потребує додаткових витрат на вантажну техніку, а під покрівлю з металочерепиці не треба посиленого фундаменту будівлі, що суттєво економить фінансові фінанси.

Монтаж профлиста може проводитися без додаткового обладнання будь-якої пори року, включаючи і зимовий період, а виробництво видає готову продукцію вже з потрібними розмірами з точністю до міліметра.


Де профнастил купити у Києві

vidi proflista

Залежно від сфери застосування профілю: дах, огорожа або міжповерхове перекриття, в нашій компанії Ви можете оформити замовлення на будь-який профнастил, подивитися зразки та каталог, а також оцінити якість металу. У компанії Сталевий Світ можна замовити як оцинкований, так і пофарбований профнастил будь-якого кольору в глянсовому або в матовому виконанні.

Термін виготовлення металопрофілю під Ваші індивідуальні розміри максимально швидкі (протягом 24 годин), для зручності компанія Сталевий Світ пропонує доставку по Києву та Київській області, що заощадить час на пошук машини та гарантує якісне транспортування наших покрівельних матеріалів: профлист, металочерепиця , водостічна система, планки та ущільнювачі.

Метал придбати у Києві оптом та в роздріб за ціною виробника можна не виходячи з дому, достатньо просто зателефонувати нашим менеджерам.


Новий профлист літнього сезону

Металопрофіль під дерево ціна та технічні характеристики

Профнастил під камінь

Профлист Київ зі структурою дерева – новинка будівельного ринку в Україні, яка дуже швидко набирає популярності серед приватного будівництва котеджних містечок, дач, садиб та огорож. При покупці металопрофілю під структуру дерева Ви набуваєте індивідуальності та неповторного дизайну, гарантії та довговічності. Ціна на такий лист дорожча, але й вид паркану або будівлі обшитого таким профнастилом того коштує.

профнастил під дерево


Ціна на профнастил та фактори її формування

Металопрофіль - Технічні характеристики

Профлист - корисна інформація

Де купити профнастил і в чому його популярність


 

Лист профілю завжди виглядає чудово, будь це огорожа або покрівля, фасад або перекриття. Сталь зберігає свій колір та основні технічні характеристики протягом усього терміну експлуатації.

Оцинкований профнастил виготовляється з рулонної сталі з цинковим покриттям. Купуючи такий метал, замовник отримує якісний профіль за мінімальну ціну. Вартість профлиста знижується за рахунок низької ціни на цинк порівняно з забарвленим металом, з якого виготовляється метал. Ціна профнастилу в компанії "Сталевий Світ" єдина і не змінюється в залежності від області (Запоріжжя, Харків, Дніпро, Миколаїв, Суми, Мелітополь, Вінниця, Одеса чи Кривий Ріг). Доставка металу здійснюється по всій Україні на замовлення з індивідуальними розмірами.


Якщо вам потрібний металопрофіль, то Вам до нас!

фото профнастилу

Залежно від висоти хвилі і жорсткості листів, а також від сфери застосування - профіль металевий буває несучим, покрівельним, стіновим і стельовим.

Залежно від покриття - профнастил може бути як оцинкований, так і кольоровий (поліуретанове покриття, поліестер або пластизол).

Листи з полімерним покриттям можуть бути пофарбовані в різні кольори каталогу таблиці RAL.

Залежно від форми прокату профільований лист буває з овальними або трапецієподібними ребрами жорсткості. Крім цього, металопрофіль може бути з різною товщиною сталі (від 0,4 до 1 мм.) та довжиною листа (до 12 м.)

Придбати всі види металопрофілю в Києві під будь-який розмір з гарантією якості можна в нашій компанії.

Класифікація профлиста, залежно від сфери застосування:


  • Профлист стіновий

Профільний лист менш жорсткий, ніж покрівельний і несучий, але також має підвищену міцність. Застосовується найчастіше для обшивки фасадних стін, для монтажу огорож у приватному секторі будівництва, для облицювання стельових поверхонь на складах, станціях тех. обслуговування, торгових центах та сільськогосподарських об'єктів. Маркується літерою С. Стіновий профнастил кольоровий або стіновий оцинкований металопрофіль легко демонтується і може бути використаний не один раз, що веде до суттєвої економії при будівництві. Види профнастилу стінового-С8, С10, С14, С15, С20

  • Профнастил, що несе.

Металопрофіль з високим ребром і підвищеною жорсткістю застосовується на покрівлях з прольотом понад 4,5 метра, використовується як міжповерхове перекриття під заливку бетону, а також як незнімна опалубка. Для виробництва несучого профілю використовується метал із товщиною від 0,7 мм до 1,20 мм. Маркується літерою "Н"-несучий. Найпопулярніші види несучого профлиста - марки Н60, Н75, Н75, Н114, Н124, Н135. Ціна на такий металопрофіль буде дорожчою, ніж на стіновий.

Монтаж несучого профлиста

  • Профнастил покрівельний.

Помірна жорсткість таких профільних листів чудово підходить для монтажу металевого профнастилу всіх типів скатних дахів на великих будівлях промислового призначення, навісів і козирків будівель, для реконструкції та демонтажу старих покрівель, для будівництва полегшених конструкцій, що легко зводяться, модульних промислових будівель і об'єктів приватного. Маркується лист покрівельний літерами - "НС", "ПК". Найпопулярніші види покрівельного металопрофілю - профнастил Н35, Н40, ПК45 та НС45, ПК20, Н57, Н60.

Монтаж покрівельного профлиста

Класифікація профнастилу в залежності від типу покриття:


Полімерне (кольорове) покриття для металопрофілю .

На сталь з цинковим покриттям наносять полімерний шар (поліестер або пластизол) в залежності від типу покриття. Таке покриття може бути будь-якого кольору згідно з міжнародною таблицею RAL. Найпопулярнішим на сьогоднішній момент є покриття поліестер (РЕ). Воно може бути як однотонним, так і структурою дерева, природного каменю або цегляної кладки. Маючи естетичність, таке покриття стійке до ультрафіолету і чудово зберігає свої властивості на протязі всього періоду експлуатації, чудово зберігає свій колір (користуйтеся завжди якісним металом), а також надає спорудою з профлиста оригінальність та індивідуальність. Кольоровий металопрофіль чудово зарекомендував себе при монтажі огорож як на дачних ділянках і в котеджних містечках, так і в промисловому сегменті при огорожі будівельних майданчиків та об'єктів цивільного призначення: шкіл, інститутів, лікарень. Успішно застосовується для монтажу не тільки дахів, а й для будівництва козирків та яскравих навісів, при обшивці фасадів магазинів, гаражів та великих будівельних об'єктів.

Оцинковане покриття.

Оцинкована сталь для профлиста надійно захищає листи від будь-яких видів корозії на протязі всього періоду експлуатації за умови збереження цілісного шару поверхні без глибоких пошкоджень та подряпин у будь-яку пору року. Залежно від класу покриття стали шар цинку на одному квадратному метрі листа від 100 грам (3 клас покриття) до 275 грам (вищий клас покриття) на 1 кв.м. Профнастил оцинкований дешевше ніж кольоровий, проте він програє на вигляд, тому такі листи найчастіше застосовують у промисловому будівництві, де зовнішній вигляд стіни або даху не має великого естетичного значення (огорожа будівництва наприклад, перекриття дахів, обшивка стін і фасадів складських приміщень, елеваторів , ферм та ангарів).

Профнастил ціна за лист від чого залежить:


Вартість листа металопрофілю залежить насамперед:

від якості тонколистової полімерної сталі, з якої виробляють металопрофіль.

від виду покриття: кольоровий лист або з цинковим покриттям

від виробника рулонної сталі: європейський метал або китайська сталь дешевого сегменту

від товщини металу: чим більша товщина тонколистової сталі - тим дорожча ціна на профнастил

Часті питання на тему:

? Від чого залежить вартість профнастилу?

На вартість металопрофілю впливає товщина металу з якого він виробляється, клас покриття цинкового шару (що вище вміст цинку на 1 квадратний метр, тим вище вартість металу), вид покриття профлиста (оцинкований, кольоровий поліестер, матовий поліестер)

? Чому паркан із профнастилу користується такою популярністю?

Огородження з профнастила відрізняються довговічністю, міцністю і досить низькою ціною в порівнянні з парканами з дерева, цегли та бетонних плит. Широка кольорова гама та повна імітація профлиста під структуру дерева, цегли та дикого каменю задовольнить потреби будь-якого замовника.

? Я хочу купити профнастил на паркан, що мені потрібне для цього?

Для того, щоб Вам оформити заявку на виробництво профліста, потрібна інформація якої довжини буде паркан і його висота. Досвідчена команда професіоналів компанії Сталевий Світ безкоштовно зробить Вам прорахунок не тільки листів металопрофілю, а й кількість стовпів, перекладин, кріплення та планок за потребою.