Металочерепиця ціна

Види металочерепиці
Компанія Сталевий Світ має власне виробництво металочерепиці 4 видів - Монтерей та Еліт, Ретро, Омега. Металочерепиця Київ прокочується на польських нових станах, що дозволяє досягти високої якості прокатки покрівельного покриття. Металочерепиця типу "Еліт" Імітує...
Подробнее
Переваги Металочерепиці
Лідируюче місце в сучасному будівництві котеджних містечок і в приватному будівництві займає металочерепиця . Причина такого високого попиту на металеву черепицю безумовно є її переваги, яких за кількістю немає в жодному іншому покрівельному матеріалі. Металочерепиця...
Подробнее
Застосування та догляд
Галузь застосування Металочерепиця застосовується не лише у будівництві та монтажі дахів нових будівель, котеджів та будинків, а й для реконструкції старих будівель. Вона чудово виглядає і на дахах приватних будинків, на облицювання магазинів, на козирках у вхідній...
Подробнее
Види полімерних покриттів
Профнастил або металочерепиця вироблені зі сталі з полімерним покриттям піддаються впливу навколишнього середовища ( атмосферні опади , кислотні дощі , сніг , град , бруд і вплив сонця ). Всі ці фактори впливають на термін експлуатації оцинкованої сталі з полімерним...
Подробнее
Таблиця кольорів RAL
Міжнародна таблиця кольорів RAL відповідно до якої виробляються оцинковані рулони з полімерним покриттям, з яких виготовляються металочерепиця та профнастил у Києві. Металочерепиця Київ та профнастил виготовляється з основних кольорів полімеру: Поліестер PE - полімерне...
Подробнее

Сучасні матеріали для даху (покрівля з металочерепиці) застосовують як у будівництві нових промислових будівель, логістичних центрів, торгових центрів, так і для реконструкції старих дахів – Київ не виняток.

Купувати металеву черепицю краще завжди у виробника, вони мають найнижчі ціни під будь-які індивідуальні розміри. Різні види черепиці легкі і прості в монтажі, мають підвищену антикорозійну стійкість і екологічно безпечні, а також мають термін експлуатації від 10 років і оригінальний бездоганний зовнішній вигляд.


види металочерепиці

Купити Металочерепицю компанії Сталевий світ


Металочерепиця Омега - нове рішення для справжніх цінителів надійності, якості та зовнішнього вигляду Вашого даху

Металочерепиця Омега у Києві

 • країна виробник металу: Німеччина, Польща, Корея, Словаччина, Україна
 • шар цинку від 225 г на 1 квадратний метр
 • гарантія на метал
 • кольори 6020, 8019, 8017, 3005, 8004, 7024

Металочерепиця "Монтеррей" - найкраща ціна на матову металочерепицю . Акційна черепиця
Металочерепиця Монтеррей
 • країна виробник: Німеччина, Італія, Бельгія, Словаччина, Польща
 • шар цинку від 225 г на 1 квадратний метр
 • гарантія на метал
 • кольори 6020, 8017, 3005, 8019, 7024
 • виробник "Сталевий Світ " - Київ

Черепиця "Еліт" - досконалість ліній та якості. Ціна металочерепиці від виробника

металочерепиця еліт

 • країна виробник: Німеччина, Італія, Бельгія, Польща, Словаччина
 • шар цинку від 225 г на 1 квадратний метр
 • гарантія на метал
 • кольори 6020, 8017, 3005, 8019, 7024

Металочерепиця "Ретро" - для тих, хто любить класику

Металочерепиця - фото №1

 • країна виробник: Німеччина, Італія, Бельгія, Польща, Словаччина
 • шар цинку від 225 г на 1 квадратний метр
 • гарантія на метал

кольори 6020, 8017, 3005, 8019, 7024

Новинка - "Іспанський дах" - метал Корея, вищий клас покриття (цинк 225), товщина 0,45 мм у будь-якому виконанні металочерепиці

іспанська покрівля


Металочерепиця ціна в Києві та фактори впливу

Вартість металевого даху в першу чергу залежить від якісної тонколистової рулонної сталі з якої виробляється покрівельне покриття, товщини самого металу, полімерного покриття (глянець або мат, або пластизол або пурал), класу сталі (вищий сорт і т.д.), виду черепиці ( чим вища хвиля, тим дорожчою буде ціна одного квадратного метра). Металочерепиця на даху – оптимільний варіант за співвідношенням ціна та якість. Це універсальний профіль, який підходить для різних поверхонь та конструкцій будівель із покрівельним ухилом від 12 до 60 градусів. Відносно невелика вага - 4,5кг/м2 не вимагає посилення крокв і решетування, до того ж матеріал легко монтується, з ним просто працювати, тому що він добре піддається різанню та свердлінню, повністю імітує натуральну черепицю, але має широкий спектр переваг металочерепиці в порівнянні. з іншими аналогами. Листи чудово гармонують з таким додатковим елементом як водостічна система, яка може бути такого ж кольору як металочерепиця або фасад Вашого будинку.

металочерепиця ціна

  Як купити металочерепицю з якісної сталі


Сталевий метал товщиною 0,4-0,8 піддають гарячому цинкуванню, потім лист покривають з двох сторін захисним шаром цинку, додатковим шаром антикорозійним і грунтовкою. Потім на лицьову сторону наносять полімер (колірна гамма дуже різноманітна), а внутрішню сторону покривають лаком.
Металочерепиця - фото №2
 1. Аркуш сталевий.
 2. Покриття цинкове (min 275 g/m).
 3. Антикорозійне покриття.
 4. Грунтовка.
 5. Полімерне покриття.
 6. Захисний лак
Така обробка забезпечує ультрафіолетовий захист (покриття не вигоряє на сонці), підвищує корозійну стійкість та має чудовий зовнішній вигляд. Щоб надати листам форму металочерепиці, рулонну сталь штампують на спеціальному устаткуванні. Компанія Сталевий Світ пропонує купити металочерепицю в Києві, Харкові, Одесі, Миколаєві, Вінниці, Кривому Розі, Черкасах, Херсоні, Дніпрі, Чернігові, Житомирі, Чернівцях). Продаж та доставка здійснюється по всій території України
10 корисних порад при виборі недорогої мателечерпиці
 
Металочерепиця - розрахунок даху та вартість
 
Металочерепиця ціна - відмінності

ТОВ "Сталевий світ" прокочує кольорову металеву черепицю з тонколистової рулонної сталі з полімерним покриттям найкращих європейських виробників (Німеччина, Польща, Словаччина) на новому якісному заводському устаткуванні. Якість та експлуатаційні характеристики черепиці в першу чергу залежать від сировини та якості виробництва. Металочерепиця у Києві на нашому заводі прокочується на новітньому устаткуванні, ми контролюємо всі етапи виробництва, що дозволяє гарантувати високий рівень виробленої продукції. А широкий вибір кольору металочерепиці не залишить байдужим навіть найвибагливішого клієнта.
металочерепиця фото
металочерепиця ціна київ
Вибір кольорової гами покрівлі з металочерепиці це питання смаку. Спробуйте уявити як виглядатиме той чи інший колір металочерепиці на даху котеджу. Бажаний відтінок бажано поєднувати з дизайном будівлі та кольоровою гамою навколишнього ландшафту. Слід пам'ятати, що темна поверхня має тенденцію сильно нагріватися, а світла погано приховує забруднення.
Типи покрівлі також є важливими для вибору металочерепиці. На різних схилах складних дахів металочерепиця виглядає чудово, а ось розрахунок листів істотно відрізнятиметься.
Металочерепиця-інструкція з монтажу

Металочерепиця Київ: як зробити правильний вибір


Ви плануєте забезпечити своєму будинку надійний дах? Вам потрібен дах для будинку, дачі, гаражу?

Щоб зробити правильний вибір профілю для даху та купити металочерепицю, необхідно порівняти характеристики всіх будівельних матеріалів, які традиційно використовуються як покрівельні. Основні критерії, за якими ми аналізуватимемо:

- Застосування при різних кутах нахилу покрівлі

- антикорозійні властивості (колір металочерепиці не лише надає декоративної функції, але й додає цинковому покриттю додатковий захист).

- ізолюючі властивості (шумоізоляція)

- вогнетривкість (стійкість до займання, плавлення)

- питома вага, що несуть здібності конструкції (на 1 кв. метр), що не вимагають посиленої обрешітки під металочерепицю.

- термін служби (експлуатація за роками)

- складність установки при монтажі, реконструкції та ремонту

- стійкість до механічних, хімічних та температурних впливів

- Екологічність заявленого матеріалу

- естетичні властивості

- ціна на металочерепицю та фактори впливу на вартість

-Витрата покрівельного покриття (габаритні розміри листів металочерепиці)

Шифер.

Цей матеріал виготовляється із азбестоцементних листів. Укладання можливе при куті нахилу даху від 12 до 60 градусів. Шифер не схильний до корозії. Має підвищені вогнетривкі властивості. Легко замінимо при ремонті та реконструкції. Несе навантаження на 1 м.кв: від 10 до 15 кг. Середній термін служби – 25 років. Достатньо низька ціна. Однак: має низькі властивості шумоізоляції, крихкий при транспортуванні та монтажі, при тривалому терміні експлуатації та високій вологості обростає мохом, не має варіантів у колірному діапазоні, не є екологічним, оскільки виготовляється з азбесту, який шкідливий для людини.

Ондулін.

Покрівельний ондулін використовується для покрівлі з кутом нахилу від 15 до 90 градусів. Даний матеріал простий у монтажі та легкий у заміні під час ремонту або демонтажу. Має підвищений рівень шумоізоляції. Несе навантаження на 1 м. кв: від 5 до 7 кг. Середній термін служби – 40 років. Матеріал екологічний. Достатньо низька вартість. Однак: має знижені вогнетривкі властивості, гарантовано зберігає колір до 2 років експлуатації.

Керамічна черепиця.

Це покриття застосовується для дахів кутом нахилу від 15 до 60 градусів (припустимий кут нахилу на мансардах до 75 градусів). Має підвищені вогнетривкі та шумоізолюючі властивості. Довговічність – до 100 років. Даний матеріал легкий у заміні при ремонтних роботах та реконструкції. Має підвищену стійкість до сонячних променів, хімічних впливів, перепадів температур, має занижену теплопровідність. Однак: складний у монтажі, тендітний, а також несе навантаження на 1 м.кв.: від 40 до 100 кг, дуже завищена ціна, вимагає додаткової посиленої обрешітки та посиленого фундаменту будинку або котеджу.

Бетонна черепиця.

Цей покрівельний матеріал виготовляється з цементно-піщаної суміші. Застосовується для даху з кутом нахилу від 15 до 60 градусів (допустимий кут нахилу на мансардах до 75 градусів). Виявляє стійкі вогнетривкі та шумоізолюючі властивості. Довговічність – до 100 років. Несе навантаження на 1 м.кв: від 20 до 30 кг. Даний матеріал легкий у заміні під час ремонту або нового будівництва. Має підвищену теплостійкість і стійкість до низьких температур (морозостійкість), а також високий ступінь водонепроникності. Однак: складний у монтажних роботах, має високу вартість, потребує додаткової посиленої кроквяної системи.

Покрівля з металочерепиці

Металочерепиця - фото №3

Цей покрівельний матеріал виготовляється із високотехнологічної рулонної сталі. Використовується для даху з кутом нахилу від 12 градусів. Має високі вогнетривкі та зносостійкі властивості. Несе навантаження на 1 м. кв: 3 до 5 кг. Довговічність – 40-50 років. Даний матеріал простий у монтажі та легкий у заміні при ремонті та реконструкції. Металочерепиця екологічна, а також має високі естетичні характеристики (широкий колірний діапазон). Зручна для створення покрівлі складних форм та конструкцій. Має високу теплостійкість та стійкість до низьких температур, а також високий рівень водонепроникності. Зручна у транспортуванні. Не вимагає додаткового догляду на даху. У металочерепиці ціна низька та широка кольорова гама.

Дотримуючись цих характеристик, неважко зробити вибір на користь матеріалу, який буде відповідати найвищим вимогам споживача.

Ціна на дах з металочерепиці у Києві найвигідніша саме у нас.

Разом із металочерепицею в нашій компанії дивляться


планки для металевої черепиці

паркани з профнастилу

Будуйте Київ зі «Сталевим Світом»! Купуйте металочерепицю у Києві оптом та в роздріб із задоволенням та гарантією якості. Вибирайте матеріал через каталог нашої продукції, посилайтеся на прайс та отримуйте безкоштовну професійну консультацію щодо монтажних робіт.

Часті питання на тему:

? Чому ціна на металочерепицю така різна у виробників?

Вартість черепиці залежить від товщини та якості сталі, яка може бути найдешевшою -китайською або найдорожчою - метал вищого класу покриття з цинком 225 і вище провідних європейських виробників.

? Якщо я хочу купити металочерепицю виробництва Німеччини, як перевірити, що ця черепиця прокатана із заявленого металу?

Вся сталь європейського виробництва має на тильній стороні аркуша лазерне маркування, в даному випадку це буде напис ArcelorMittal Germany.

?Розміри металочерепиці і в чому різниця загальної ширини від корисної?

Металочерепиця виготовляється будь-якої довжини до 8 метрів, але ми рекомендуємо розміри листів понад 6 метрів робити з двох частин (зручність транспортування та монтажу). Робоча ширина листа – це фактична ширина з урахуванням перекриття листа на лист. Загальна ширина черепиці – її розмір від краю до краю. Різниця між робочою та загальною шириною становить приблизно 3-5 см.