Металочерепиця Еліт

Металочерепиця «ЕЛІТ-Преміум» втілює в собі найкращі якості та властивості найякіснішої металочерепиці для покрівлі. Така металочерепиця має не тільки відмінну якість сталі, але і виразний черепичний малюнок. Модель металочерепиці «ЕЛІТ» відрізняється високою хвилею профілю, що створює вишуканий зовнішній вигляд усієї покрівлі.
Для виробництва металочерепиці «ЕЛІТ-преміум» використовують виключно високоякісну профільовану оцинковану сталь із полімерним покриттям товщиною сталевого листа від 0,45 мм до 0,50 мм і такими технічними характеристиками:

metalocherepisa premium

Технічні характеристики

Висота ребра профілю, мм 30
Робоча ширина, мм 1085
Загальна ширина, мм 1185
Тип покриття поліестер, printech
Довжина листа, мм 300 до 12000
Товщина сталі, мм 0,45-0,5

Металочерепиця Еліт - фото №1
Оцинковану сталь для металочерепиці «ЕЛІТ-преміум» покривають спеціальним полімерним захисним покриттям, яке, крім захисних функцій, визначає колірне рішення кінцевого продукту – металочерепиці. У виробництві металочерепиці «ЕЛІТ-преміум» оцинковані сталеві листи покриваються антикорозійним фосфатним шаром. На зовнішній стороні листів наноситься одне з полімерних покриттів: поліестер, матовий поліестер, пурал, матовий пурал. На тильній стороні листів наноситься спеціальний захисний лак. Завдяки гладкій поверхні сталі створюються умови, за яких до поверхні даху не прилипає опале листя та інші природні елементи, а також не затримується сніг. Металочерепиця «ЕЛІТ-преміум» може бути виконана у різних кольорах відповідно до міжнародною таблицею RAL .

металочерепиця еліт

черепиця еліт

elit cherepitsa

elit kiev


Якщо Ви плануєте якісну, надійну, довговічну, ексклюзивну покрівлю для своєї оселі, то вибір за металочерепицею «ЕЛІТ-преміум».
Металочерепиця «ЕЛІТ-преміум» - втілення найвищої якості та вишуканої краси для вашого даху! Для справжніх поціновувачів найкращого!