Гнутий профіль Київ

Застосування гнутих профілів
Гнуті проті профілю виготовляються їх холоднокатаною оцинкованою сталі з товщиною металу від 0,8 до 3,0мм. Довжина профілів може бути будь-якою під відповідні розміри замовника. З розвитком сучасного будівництва гнуті профілі в Києві стали одним із найбільш затребуваних...
Подробнее
Переваги гнутих профілів
Гнутий металевий профіль знаходиться у списку найпрактичніших та найекономічніших видів продукції з металопрокату. Його виготовляють з металевих листів або сталевих льотних в рулонах різними технологіями створення необхідної форми: або згинанням металевої заготовки в...
Подробнее
Z-профіль: технічні дані
Профіль гнутий Z для будівництва легких сталевих конструкцій, будівель, що швидко зводяться. Застосовується також у важкому машинобудуванні та авіаційній галузі. Довжина профілю до 12 метрів h-висота гнутого профілю b-ширина профілю з-ребра посилення s-товщина...
Подробнее
C-профіль: технічні характеристики
Гнутий профіль С- незамінний елемент при будівництві будівель, що швидко зводяться, застосовується для возіння стін і перекриттів опорних на покрівлі під профнастил . Прекрасна альтернатива масивним двотавровим балкам: при незначній вазі не потребує посиленого...
Подробнее
П-профіль: технічні характеристики
Гнутий профіль П виготовляється з листової сталі з товщиною металу 0,8-2,5 мм методом холодного штампу або згинання з листового металу, що дозволяє виготовити каркасний гнутий профіль під індивідуальний розмір замовника. П-профіль застосовується в будівництві БМЗ, при...
Подробнее

З потужним розвитком будівельного ринку в Україні йде розвиток нових технологій, завдяки яким можна заощадити кошти та час будівництва будівельного об'єкту та прискорити темпи його здачі в експлуатацію.

Найефективніша технологія при зведенні будівель, що швидко зводяться, це використання каркасних гнутих профілів типу «С», «Z», «С» та «Омега», переваги гнутих профілів сталевих незаперечні.

Саме за допомогою цих профілів будуються малоповерхові готелі, офісні будівлі, ангари та модульні склади. Гнутий профіль металевий як і профнастил Київ має такі важливі властивості як міцність, довговічність, легкість. Він не горить і має антикорозійну стійкість, оскільки виготовлений з оцинкованої сталі з товщиною металу від 1 до 5 мм в залежності від майбутніх завантажень на цей профіль.

металева конструкція Київ

Гнуті профілі легко монтуються і не вимагають додаткового обладнання. Завдяки своїй легкості сама конструкція з каркасних профілів не вимагає посиленого фундаменту, але при цьому надійність металевого каркаса дуже міцна і довговічна.

Гнуті каркасні профілю виготовляються на спеціальному профілегибочном устаткуванні з оцинкованої рулонної сталі.

Гнутий профіль купити


С-профіль . Застосовується в якості прогонів, балок і стійок при зведенні будівлі, що швидко зводиться. Використовується також як обрешітка або кроквяна система.

Z-профіль . Зона застосування: підшивка стель, зведення внутрішніх перегородок.

U-профіль . Застосовується в якості прогонів, балок і стійок при зведенні будівлі, що швидко зводиться. Використовується також як обрешітка або кроквяна система. Широко застосовується для монтажу покрівлі, будівництва парканів.

 

застосування гнутих профілів

 

Гнуті профілю знайшли широке застосування:


при монтажі та кріпленні стінового профнастилу та сендвіч-панелей

будівництві внутрішніх перегородок

пристроїв дахів швидкомонтованих будівель

зведенні ангарів із профліста

Гнутий профіль має основні переваги:


Легкість та висока міцність

Пожежна безпека та довговічність

Антикорозійність та довговічність

Легкість та швидкість монтажу

Економічність та короткі терміни здачі об'єкту

Надійність конструкції

Низька ціна

Купити гнутий профіль та купити профнастил Київ будь-яких розмірів швидко з гарантією у нашій компанії.


ТОВ "Сталевий Світ" пропонує гнуті профілю типів "С", "Z", "U" будь-якої довжини та товщини оцинкованого металу, а також будь-якого індивідуального розміру клієнта.

Часті питання на тему:

?Де застосовується гнутий профіль?

Гнутий профіль – основний елемент при будівництві та монтажі конструкцій, що швидко зводяться, проте він так само успішно застосовується для монтажу забору з профнастилу в якості поперечної планки замість труби 20х20.

Якої довжини можна виготовити гнутий профіль?

Профіль може бути виготовлений будь-якої довжини від 2 до 12 метрів за індивідуальними розмірами замовника з товщини металу від 0,5 до 3,0 мм.