металочерепиця Монтеррей Київ

Дах із металевої черепиці – надійне, довговічне, доступне покрівельне покриття. Металочерепиця може бути різних видів. Серед сучасних споживачів найширше популярна металочерепиця Monterrey.

Купити металочерепицю вигідно

Металочерепиця Монтеррей - фото №1

Технічні характеристики

Висота ребра профілю, мм 15
Робоча ширина, мм 1100
Загальна ширина, мм 1195
Тип покриття поліестер, printech
Довжина листа, мм 300 до 12000
Товщина сталі, мм 0,4-0,5

Металочерепиця Монтеррей - фото №2

Прокочується металочерепиця Монтеррей з оцинкованої сталі з полімерним покриттям із напилюванням цинкового шару від 180 грамів на один квадратний метр.

Металочерепиця Monterrey має невисокий профіль, який надає даху дуже спокійний та м'який зовнішній вигляд та приємно поєднується з архітектурою будови та природним ландшафтом.

Цей вид металочерепиці має невелику вагу (приблизно 5 кг на кв метр), що спрощує транспортування та монтаж, оскільки не вимагає зведення кроквяних конструкцій.

Металочерепиця Monterrey має високий рівень антикорозивних властивостей, стійка до агресивних середовищ, міцна та пластична, проста у укладанні, екологічна, пожежостійка.

Металочерепиця, ціна на даний вид найнижча за рахунок своїх економічних показників і практичної витрати металу на квадратний метр черепиці. Виготовляється в широкій гамі кольорів з високостійким колірним покриттям.

Монтувати металочерепицю Монтеррей легко та швидко. Для правильного монтажу металевої черепиці потрібно зробити правильний розрахунок листів металочерепиці Монтеррей


ТОВ «Сталевий світ» пропонує своїм покупцям таку металочерепицю Monterrey:
Monterrey Standart – металочерепиця зі сталі, що має покриття з поліестеру (Polyester). Виробництво полімерної сталі Україна, Словаччина, Італія, Польща, Німеччина
Monterrey PEMA – металочерепиця зі сталі з матовим покриттям із поліестеру (Polyester Matt). Виробництво полімерної сталі Україна, Словаччина, Італія, Польща, Німеччина

metalocherepitsa monterrey київ

monterrey cherepitsa