Металопрокат Київ

ТОВ "Сталевий Світ" пропонує металопрокат в асортименті будь-яких обсягів за ціною виробника в найкоротші терміни по всій Україні (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Мелітополь, Херсон, Кривий Ріг, Харків, Черкаси, Одеса, Вінниця, Кременчук, Хмельницький, Житомир).


Вироби, виготовлені з металу шляхом прокату на спеціальних верстатах під дією високих або низьких температур та тиску, називаються - металопрокатом. Їхня кількість і різноманітність дуже велика - це арматура, листи, швелери, кола, підлоги, балки, прути та багато іншого.

Металопрокат буває чорний та кольоровий, залежно від металів з яких виготовляється: чавун, сталь, алюміній, мідь, цинк, хром тощо.

металопрокат чорний

Листовий металопрокат

Профнастил застосовують в основному для стінових, покрівельних та облицювальних (при монтажі парканів, огорож, обшивки стель, облицювання модульних та логістичних центрів).
Сьогодні металобази та склади металопрокату надають широкий асортимент металовиробів. Але якщо все ж таки так склалося, що Ви не знайшли відповідний Вам металопрокат, наша фірма ТОВ Сталевий Світ запропонує Вам на замовлення будь-який ексклюзив, починаючи від специфічних розмірів труби, дефіцитних позицій на ринку тощо.
Металопрокат чорний в основному це вироби зі сталі (сортовий та фасонний метал), тоді як кольоровий металопрокат - не містить заліза у готових продуктах. Такі продукти часто мають назви-благородні, тугоплавкі та рідкісноземельні.

металопрокат київ

Чорний металопрокат

Послуги з гнуття гнутого швелера, сталевих куточків та профільних труб

Ціни на металопрокат кольоровий

Кольоровий металопрокат - це алюмінієвий прокат, латунний прокат, флюс та припій бронзовий прокат, мідь або мідно-нікелеві сплави. Ці продукти мають високу ціну, але вони є перевіреними та надійними продуктами кольорового металопрокату. Вони використовуються в різних галузях і виробництвах, наприклад у виробництві побутової техніки та промислової.

Є велика кількість способів та методів виготовлення металопрокату, тому що будь-який вид металу або його сплавів потребує власної технології виробництва.

Існують різні методи та технології для виготовлення кольорового металопрокату. Серед основних – ливарний метод, порошковий метод, обробка мідних сплавів тиском, плавка алюмінієвих та мідних сплавів, флотаційний метод тощо.

Металопрокат ціна залежить від якості сировини виробленого виробу, від Госту та ТУ, від ціни на сировину для прокатки металопрокату чорного та кольорового металопрокату, а також ціна залежить від самого виду виробу, його основних параметрів. Прайс-лист на металопрокат та його продаж може бути у цінах за погонний метр, за тонну, за метр залежно від виду металопродукції

Купити металопрокат

На будівельному ринку є багато матеріалів. З кожним роком з'являються нові, досконаліші, технологічніші, витісняючи цілу низку старих, що вже зжили себе, економічно невигідних. Але є такі матеріали, які потрібні завжди. Їхні характеристики можуть задовольнити запити в будь-якому будівництві в повному обсязі. Таким матеріалам гідної альтернативи поки що немає. Один із таких будівельних матеріалів – метал. Він впевнено тримає домінуючі позиції під час зведення приватних будинків, будівель та споруд, у приватному та промисловому будівництві.

Металопрокат застосовується під час зведення різного призначення об'єктів будівництва:


- листовий метал гарячого та холодного прокату, смуга металева
- профнастил,
- металеві труби ,
- арматура, дріт , куточки, балки, швелер, шестигранник та ін.
Використання металевого листа як будівельний матеріал дуже популярно.

Профільований металопрокат або профнастил застосовується як покрівельний матеріал, як незнімна опалубка для зведення огорож , обробки стін (стінний) і як декоративний будівельний матеріал.

У більшості випадків, в сучасному будівництві використовують профільований лист, на який нанесений захисний (захисно-декоративний) полімерний кольоровий шар , який надає додаткові споживчі властивості кінцевому продукту, а також збільшує споживчі характеристики металопрокату (стійкість до корозії, деформацій, впливу агресивних). , Екологічні, естетичні характеристики).


Перфоровані металеві листи використовуються як не тільки будівельний, а й оздоблювальний матеріал, виконуючи декоративну функцію. При цьому такий метал, зберігаючи міцність, має і легкість.


Крім листового металу використовується ціла низка іншої продукції з металопрокату: металеві сітки (для кладки, штукатурки, створення підлог), швелера, арматура, балки, куточки та багато іншого.


Сфера застосування металопрокату широка як у будівництві житлового фонду, промислового будівництва, мостів автомобільних та залізничних, у машинобудуванні, у сільському господарстві (с/г техніка, інвентар), у будівництві залізничних колій (рейки), для виготовлення предметів побуту (столові прилади, ємності) і т.д.), а також при створенні приладів та предметів медичного призначення. Використання нержавіючого металу в медицині, в харчовій та хімічній промисловості зумовлене високою стійкістю його до корозії та впливу різних агресивних середовищ.

металопрокат


Все вище перераховане можливе лише при використанні високоякісного металопрокату. Від якості металу залежить надійність всього, що буде виготовлено чи збудовано.


База металопрокату "Сталевий світ" пропонує металопрокат найвищого стандарту якості, з яким будувати надійно. Купити металопрокат можна як оптом, так і в роздріб від виробника з доставкою по Україні.

Часті питання на тему:

? Яку профільну трубу купити краще на стовпи для огорожі?

Для зведення огорож краще взяти трубу 60х40 або 50х50 або 60х60 із товщиною стінки 2 або 3 мм.

? Яку краще купити арматуру під заливку бетону?

Зазвичай для монолітних рішень застосовують арматуру 10 чи 12 мм.

? Від чого залежить вартість профільних труб?

На вартість будь-яких труб впливає товщина сталі з якої вони виготовлені - чим товстіша стінка труби - тим дорожче її ціна.