Ціна системи водопостачання

Водостічна система Bryza
Водостічна система Bryza користується великою популярністю на покрівельному ринку України. Польський виробник зробив водостічні системи 4 розмірів: 75,100,125,150 Сисмеми відмінної якості, не вигоряють, не тріскаються на сонці, відрізняються тривалим терміном експлуатації....
Подробнее
Водостічна система Rainway
Водостічна система Rainway вдома. Одні з необхідних супутніх елементів даху є водостоки. Ринок має різноманітність пропозицій українських та зарубіжних виробників. Яким водостокам віддати перевагу? Тип клімату, обсяги природних опадів, специфіка розміщення споруди...
Подробнее
Вибір водостічної системи
Купити водостісну систему зараз не становить особливих труднощів, вибір настільки широкий і різноманітний що просто розбігаються очі. Найголовніше правильно підібрати водосточку, щоб вона справлялася зі своїми основними функціями: -захист фасаду та фундаменту споруди...
Подробнее

Водостічна система для будинку – невід'ємна і дуже важлива складова загальної картини вашого будинку. Саме вона відводить воду (дощову або талу) з даху та забезпечує необхідне відведення води від споруди. Якісна водостічна система з правильною установкою гарантує сухість під дахом будинку та біля його основи. До того ж водостічна система надає завершеного вигляду вашій покрівлі з металочерепиці або профнастилу.

водостічна система Сталевий Світ

Переваги водостічної системи з полівінілхлориду


Для виготовлення водостічних систем використовують полівінілхлорид. Даний полімерний матеріал має високу якість, яка забезпечує вільний відтік води та прохід сміття по поверхні, стійкість до деформацій, температурних перепадів, відсутність корозії та тривалий термін служби. Водостічні системи із пластику вирішують проблему монтажу водостічних систем, коли споруда має непрямі кути, перепад висот, округлу форму покрівлі, а також знижують шум проходу води та багато іншого.

водостоки київ


ТОВ «Сталевий світ» пропонує водостічні системи найкращих виробників, які зарекомендували себе як надійні та довговічні. Вони підійдуть для встановлення в нових будинках, а також для застосування в будинках, які потребують реконструкції та ремонту покрівлі та старих водостічних систем.
До водостічної системи входять такі складові:


- водостічні жолоби
- кути водостічних жолобів внутрішні та зовнішні
- замки ринви
- заглушка жолоба
- кронштейни
-воронка жолоба
- коліно
-водостічна труба з кріпленням до поверхні будівлі
- відведення водостічної труби

 

водосточка купити
Виконуючи важливу функцію відведення води, водостічна система може бути гарним доповненням до загального вигляду вашого будинку, оскільки виконується з матеріалу того кольору, який вам необхідний (коричневий, бордовий, зелений, сервй, білий)
Водостічні системи мають різні моделі, які відрізняються одна від одної формою та розміром елементів системи. Фахівці ТОВ «Сталевий світ» з радістю підберуть вашому будинку найкращу водостісну систему. Купити водостічні системи завжди можна в нашій компанії.
Надійно та сухо в будинку зі «Сталевим світом»!