Як правильно вибрати якісну металочерепицю

При будівництві будинку кожен стикається з вибором покрівельного матеріалу для майбутнього даху. Найпопулярнішим покрівельним та надійним матеріалом вже багато десятиліть є металочерепиця Київ .

металочерепиця

Зупиняючи свій вибір на металевій черепиці, варто враховувати той фактор, що цей матеріал повинен Вам прослужити як мінімум 10-15 років, а значить і вибір з величезної кількості виробників металочерепиці слід зробити правильно, щоб у майбутньому не шкодувати про наслідки.

Основні фактори при виборі якісної металочерепиці:


1. Найголовніший фактор при виборі металочерепиці – товщина сталі з якої вона виготовлена. Європейські виробники такі як Словаччина, Польща, Туреччина, Італія при виробництві металочерепиці використовують оцинковану сталь із полімерним покриттям із товщиною металу 0,45-0,5 мм. З розвитком конкуренції на ринку покрівельних матеріалів України нині реалізується велика кількість низькоякісного тонколистового металу для виробництва профнастилу та металочерепиці з товщиною металу 0,3-0,4 мм. Такий метал для даху житлового будинку використовувати не рекомендується . За проведеними опитуваннями компанією www.stalmir.com.ua серед будівельних організацій, що займаються монтажем покрівлі, оптимальна товщина листа для металочерепиці 0,47-0,5 мм. Листи металочерепиці з такої сталі мають правильну геометрію, ідеально монтуються без стиків та зазорів на решетуванні та витримують заявлені навантаження.

2. Другий важливий фактор – це покриття оцинкованого листа, саме воно забезпечує довговічність металочерепиці та якість. Оцинкована сталь з полімерним покриттям повинна мати 3 шари покриття: пасивуючий шар, ґрунт та полімерно-декоративне покриття. Головна ознака неякісного металу - це відсутність пасивуючого шару або ґрунту, що дуже часто зустрічається у азіатських виробників сталі. Така металочерепиця не прослужить і 3-х років, на покрівлі з'являються сліди іржі, а в деяких випадках полімерне покриття зовсім зникає. При покупці металочерепиці обов'язково попросіть сертифікат якості на метал, з якого вона виготовлена.

3. Третій чинник – якість виробництва металевої черепиці. Якість штампування металочерепиці завжди видно при стиковці 2-3 аркушів. При якісному виробництві стиків за будь-яких ракурсів бути не повинно, тому не соромтеся попросити щоб на виробництві при Вас стикували пару листів і тільки після цього вирішуйте купувати Вам тут металочерепицю чи ні.

Асортимент видів металочерепиці настільки широкий, що часом важко вибрати той чи інший вид металочерепиці. Залежно від дизайну Вашого майбутнього будинку та бажаного вигляду звичайно ж краще вибрати металочерепицю Еліт, вона найбільше схожа на натуральну черепицю та має симетричні хвилі. Від Вашого правильного вибору залежить не лише естетичність даху, а й його довговічність.