Омега профіль

Омега - профіль ( гнутий омега-профіль Київ )
Омега-профіль в Україні з'явився на ринку будівельних матеріалів відносно недавно, але вже став дуже популярним і затребуваним на будівельному ринку. Завдяки складній геометрії, Омега – профіль є універсальним матеріалом з високим ступенем надійності та міцності. Він сприяє збільшенню швидкості зведення складних конструкцій, якісному монтажу, а також спрощенню та здешевленню самої конструкції загалом. Складання будь-яких конструкцій може проводитися із застосуванням зварювальних робіт або без них. Омега – профіль дозволяє зробити монтаж «холодною» збиранням, тобто без застосування зварювання.


Перетин оцинкованого Омега – подібного профілю дуже нагадує латинську букву омега «Ω». Омега – профіль передбачає 5 полиць.

Оцинкований Омега - образний профіль застосовують як елементи навісних вентильованих фасадів, у зведенні підпокрівельних конструкцій та різних систем покрівельного пирога, у висотному будівництві.
Омега – профіль має ще назву «капелюшний профіль».

омега профіль київ

Сфера використання:
Омега - профіль успішно застосовують у будівництві висотних будівель та споруд.

Омега-профіль застосовується у створенні навісних вентильованих фасадів двоконтурних фасадних систем, які мають високі показники міцності та стійкості. Двоконтурні фасадні системи дозволяють витримувати елементи конструкцій, які мають значну вагу. Наприклад, фіброцементна плита як облицювальний матеріал.

У системах висотного будівництва Омега-профіль кріпиться до оцинкованих куточків, прикріплених фасадними кронштейнами до стін конструкції, а також цей профіль спеціально піддається фарбуванню порошковою фарбою. До «капелюшного профілю» безпосередньо закріплюються матеріали для облицювання. Наприклад, алюмінієві композитні панелі, фіброцементні плити, облицювальні керамогранітні матеріали, плити граніту, профнастил.


Омега – профіль відноситься до універсальних будівельних матеріалів, оскільки за допомогою нього можна створити різноманітні, часто унікальні конструкції з високим ступенем надійності, міцності та зносостійкості при мінімальних витратах матеріалів та засобів.
Омега-профіль застосовується для зведення різного типу воріт (орних, консольних, відкатних, підвісних, що складаються), а також хвірток та секцій огорож.


Технічні дані:
розміри - 62 мм на 22 мм або на замовлення
товщина металу – 0.7 мм та 2 мм
площа поперечного перерізу - 0,657 см² та 0,924 см²
ТОВ «Сталевий світ» виготовляє два види Омега – профілю: Омега-20 та Омега-40.