П профіль Київ

 

Гнутий металевий оцинкований П-подібний профіль у Києві використовується як спрямовуючий і з'єднує в короб С - образні стійкові профілі елемент, як складова несучих конструкцій та перекриттів між поверхами. Він виготовляється з високоякісної оцинкованої сталі.

Гнутий профіль П (напрямний)

П профіль Київ - фото №1


Товщина сталевого листа: 0.8 мм – 2.0 мм.
Висота П-подібного металевого профілю: 100мм, 120мм, 150мм, 170мм, 200мм, 280мм.


Крокви, ферми, балки, колони, перекриття між поверхами , монтаж кроквяних систем, вентильованих фасадів будівель – область застосування П-подібного металевого профілю.
Металоконструкція із застосуванням П-подібного металевого профілю має високий ступінь міцності, а також антикорозійні характеристики.
ТОВ «Сталевий світ» пропонує своєму споживачеві весь діапазон розмірів П-подібного металевого профілю, що дозволяє вирішити будь-яке завдання у будівництві споруди. Стійкість до корозії та стійкість до деформацій вигідно відрізняють застосування сталевого профілю від інших альтернативних пропозицій, у тому числі застосування дерев'яних балок.
Конструкції із застосуванням П-подібного профілю можуть бути змонтовані в найважче місцях і без застосування спеціалізованої підйомної техніки з використанням профнастил Київ .