Популярність профнастилу

Застосування профнастилу в будівництві стало дуже практичною , зручною та прийнятною за ціною необхідністю . Його експлуатаційні характеристики дозволяють застосувати його з успіхом у будь-якій сфері будівництва , як промислового , так і приватного .

Що ж зробило профнастил таким популярним ?


1 . Міцність , довговічність , надійність металу поряд з різноманітністю форм та широтою застосування роблять профнастил універсальним матеріалом .

довговічність профнастилу

За допомогою профлиста в Україні можна перекрити дах , встановити промислову , торгову або будь-яку іншу споруду в найкоротший термін , звести перегородки в будинку , застосувати як незнімну опалубку , використовувати при створенні міжповерхових перекриттів , звести огорожу , здійснити облицювання стін , та багато іншого . Найчастіше профнастил використовують у:

будівництві парканів з листів профнастилу

застосування профлиста для покрівлі


2 . Термін експлуатації у профнастилу може досягати до 50 років . Використання якісного металу із застосуванням оцинкування та нанесення додаткового захисного полімерного шару робить профнастил довгожителем серед багатьох будівельних матеріалів . До того ж , профнастил не потребує спеціального догляду протягом усього терміну експлуатації . Листи профнастилу виготовляють під розмір замовника, що істотно економить на додатковому підрізуванні матеріалу, а також сприяє швидкому монтажу профілю . У листів металевого профілю невелика вага він легко монтується без спеціального додаткового обладнання. За рахунок своєї довговічності та високих показників експлуатації металопрофіль кольоровий або оцинкований легко демонтувати та знову змонтувати, але вже на іншому будівельному об'єкті. Найчастіше таким незаперечним перевагою профліста користуються будівельні компанії для огородження будмайданчика та навісів безпеки.


3 . Зручність доставки , монтажу .

монтаж профнастилу Київ

Завдяки невеликій вазі , компактності виробничої упаковки та високого ступеня міцності матеріалу , профнастил на Україні можна доставити в будь-який регіон без застосування спеціальної техніки , провести монтаж самостійно або скористатися послугами спеціалістів . Спеціальні кріплення та саморізи дозволять швидко зробити монтаж з максимальною точністю з'єднань листів профнастилу , що забезпечить міцність і надійність об'єкта, що зводиться .


4 . Економічність матеріалу .

економічність профліста

Завдяки точному розрахунку необхідного матеріалу та відсутності втрат при транспортуванні профілю та монтажу Ви можете мінімізувати свої матеріальні витрати, а також зменшити терміни майбутнього будівництва . Ціна на профнастил значно нижча , ніж на альтернативні матеріали , що дуже актуально за будь-якого будівництва .


5 . Екологічність матеріалу .

Популярність профнастилу - фото №1

Обумовлюється його інертністю до хімічних сполук , стійкістю до сонячної радіації . Профлист оцинкований і кольоровий абсолютно безпечний для людини та навколишнього середовища . Листи профнастилу не виділяють жодних токсичних речовин протягом року, що робить цей покрівельний та стіновий матеріал ще більш привабливим серед приватного будівництва.


6 . Естетичність профлиста .

кольорова металочерепиця

Профнастил у Києві виробляється в різних кольорах , що дозволить вам створити неповторний образ будь-якій будівлі чи споруді . Профнастил може як оцинкований, так і кольоровий з глянсовим та матовим покриттям. Профнастил може бути з текстурою дерева та природного каменю і зі зростанням популярності сегмент квітів буде лише розширюватися!

ТОВ "Сталевий світ" як виробник металочерепиць та профнастилу пропонує широкий вибір листів профнастилу для будь-яких сфер будівництва. Професійні менеджери нададуть кваліфіковану консультацію з будь-якого питання та допоможуть зробити правильний вибір для того, щоб клієнт зміг не тільки купити профнастил , а й порекомендувати нас своїм знайомим, колегам та друзям!