Переваги гнутих профілів

Гнутий металевий профіль знаходиться у списку найпрактичніших та найекономічніших видів продукції з металопрокату. Його виготовляють з металевих листів або сталевих льотних в рулонах різними технологіями створення необхідної форми: або згинанням металевої заготовки в спеціальних штампах, або надають форуму з використанням профілегибочного обладнання, або створюють форму з протягуванням заготовки через роликові фільєри. Вихідним матеріалом для виготовлення гнутого металевого профілю може бути тонка сталь оцинкована, сталь з алюмінієвим покриттям або цинковим, а також алюміній.

профнастил київ
Готова продукція «гнутий профіль» виробляється будь-якого розміру, має необхідну міру жорсткості та конструктивної міцності, високий ступінь антикорозійних властивостей, не вимагає будь-якої додаткової обробки, економічний у витраті металу та, відповідно, вартості. Виробництво гнутих металевих профілів поєднується з процесами перфорації, зварювання, фарбування чи нанесення спеціального покриття, що значно збільшує якісні експлуатаційні характеристики.

гнутий профіль київ

Профнастил Київ разом із каркасним профілем займає в сучасному будівництві лідируючі позиції. Така першість пояснюється багатьма перевагами, які надає цей матеріал. Профнастил має високі експлуатаційні характеристики, поряд із простою технологією будівництва будівель та споруд, а також економічністю. Великі будівельні компанії та приватні забудовники оцінили переваги будівництва із застосуванням профнастилу.

металоконструкції купити
Одна з основних переваг профнастилу та гнутого профілю – простота зведення.
Установка парканів із профнастилу : правильна геометрична форма, стандартна ширина при індивідуальній довжині, зручні кріплення секцій. Ви отримуєте довговічну, надійну, естетичну огорожу в короткий термін.
Зведення споруд та будівель: швидке зведення металевого каркаса за допомогою гнутого профілю , який обшивається профнастилом з обох боків, потім проводиться утеплення. У стислі терміни так зводяться великі, середні та малі промислові, складські, торговельні об'єкти. З успіхом індивідуальні забудовники застосовують профнастил як незнімну опалубку, для зведення перегородок, як покрівельний матеріал, як стіновий матеріал, для зведення сараїв, гаражів, відкритих та закритих майданчиків тощо.
Будуйте швидко та просто з профнастилу!