З профіль Київ

Гнутий металевий оцинкований С-подібний профіль Київ використовується як несучий елемент у всіх видах каркасних споруд та для їх монтажу. Крокви, балки, ферми, колони, перекриття між поверхами, всі види будівельно-монтажних, ремонтних та реставраційних робіт, а також реконструкція фасадів будівель та внутрішнє оздоблення приміщень – область застосування С-подібного металевого профілю.
Високі експлуатаційні характеристики обумовлені холодним формуванням оцинкованого профілю високотехнологічному обладнанні.

Металеві конструкції заданої геометричної форми з оцинкованого профілю мають високу міцність та малу масу, просту, точну та швидку збірку, що вигідно їх відрізняє від інших альтернативних пропозицій.

Профіль гнутий С (стійковий)

профіль С
Сталеве полотно має товщину 0,8 мм – 2 мм.
Висота профілю: 100мм, 120мм, 150мм, 170мм, 200мм, 250мм, 280мм.


Гнутий профіль С - Технічні характеристикиОцинкований профіль, як конструкція, що носить, дозволяє звести до мінімуму навантаження на фундамент споруди. Склад, ангар чи багатоповерховий будинок стають сейсмостійкими. Використання металевого профілю робить об'єкт швидкомонтованим, а з використанням профнастилу стінового та покрівельного профнастилу терміни здачі об'єкта зменшуються в рази.
Гнутий металевий оцинкований С-подібний профіль має захист від корозії, що є гарантією тривалого експлуатаційного життя об'єкта будівництва. Конструкції із застосуванням гнутого металевого оцинкованого С-подібного профілю можуть бути змонтовані в важкодоступних місцях і без застосування спеціалізованої підйомної техніки.