Вибір покрівельного матеріалу

При виборі покрівлі для заміського будинку потрібно орієнтуватися на всі потрібні властивості матеріалів.
Експлуатаційні характеристики матеріалів, з яких може бути побудований дах, визначають вибір на користь одного або іншого.


Шифер


Дуже популярний, особливо в минулому, покрівельний матеріал. Переваги шиферу, як покрівлі, полягає в тому, що він має термін ексклуатації до 50 років, має антикорозійні властивості, невисоку вартість. У сучасному будівництві шифер також широко використовується із застосуванням спеціальних акрилових фарб, які додатково захищають шифер від поглинання вологи, підвищують його морозостійкість, стійкість до механічних і температурних впливів, а також роблять шифер привабливішим з естетичної точки зору.

Однак, шифер має й недоліки:

-значна маса матеріалу, крихкість, непластичність.

Дані недоліки потрібно враховувати при транспортуванні та укладанні, а також при реконструкції чи ремонті покрівлі.


Листи покрівельні оцинковані або кольорові ( профнастил для даху )


Покрівельний матеріал, що цинкується для підвищення його експлуатаційних характеристик. Листи профільовані оцинковані пластичні і легко ріжуться, але в той же час завдяки ребрам жорсткості профнастил є міцним покрівельним покриттям, здатним витримувати значні навантаження. Покрівля з профнастилу може бути сріблястою (натуральний колір цинку) або покриватися шаром кольорової полімерної фарби.


Єврошифер чи ондулін


Покрівля з пресованого картону, який технологічно просочують бітумом і покривають полімерним складом, який може бути різних кольорів. Єврошифер – один із найлегших покрівельних матеріалів. Застосовується для перекриття таких приміщень як веранди, закриті та відкриті прибудови, лазні, сауни, сараї і т.д. Однак цей матеріал не дуже довговічний, термін служби близько 10 років. Далі потребує заміни.


Керамічна черепиця


Набір покрівельного матеріалу. Серед переваг: довговічність, натуральність, екологічність, низька електропровідність. Але, поряд з перевагами, матеріал має такі недоліки: велика маса, необхідність серйозних кроквяних конструкцій для монтажу, як наслідок, складність укладання.


Цементно-піщана черепиця


Глиняні черепиці. Має переваги як у керамічної черепиці. Набагато дешевші керамічної черепиці. Однак такий матеріал має значно менший термін експлуатації.
М'яка черепиця - покрівельний матеріал, що є плиткою зі скловолокна або картону, які просочені бітумом. М'яка самоклеюча черепиця. Вона може виконуватись у різних кольорах. Термін експлуатації м'якої черепиці від 30 до 50 років.

Металочерепиця


металояєрепиця Київ

Покрівельний матеріал з оцинкованої сталі з полімерним покриттям, що імітує натуральну черепицю. Металева черепиця має високий ступінь надійності, міцності, пластичності, довговічності. Популярність металочерепиці у Києві неймовірно зросла в останні роки завдяки основним перевагам металевої черепиці. Крім того, металочерепиця внесена до списку найбезпечніших, екологічних, пожежостійких та дешевих покрівельних матеріалів. Спеціальне полімерне покриття дозволяє не тільки значно збільшити термін експлуатації металочерепиці, підвищити всі експлуатаційні технічні характеристики покрівлі, а й використовувати дах з металочерепиці складної, нестандартної форми та як декоративний елемент споруди, а також задовольнити запити щодо вибору кольору металевої черепиці. Металочерепиця легко транспортується та монтується.

Саме цей покрівельний матеріал – лідер у виборі матеріалу для даху заміського будинку.
Металочерепиця Київ – найкращий вибір розумного будівництва.

Металочерепиця ціна - найкраще співвідношення якості та вартості у Стальному Світі