Види полімерних покриттів

Профнастил або металочерепиця вироблені зі сталі з полімерним покриттям піддаються впливу навколишнього середовища ( атмосферні опади , кислотні дощі , сніг , град , бруд і вплив сонця ). Всі ці фактори впливають на термін експлуатації оцинкованої сталі з полімерним покриттям . Ось чому так важлива якість та витримані етапи виробництва рулону з полімерним покриттям та його товщина .

Корозія металочерепиці

Основне завдання полімеру , що наноситься на оцинкований рулон , це його захист від корозії . Різноманітність кольорової гами полімеру додають до захисних функцій ще й декоративну ( забір із кольорового профнастилу завжди буде виглядати багатшим , яскравішим і гармонійнішим , ніж той же паркан із цинку ).

Якісне полімерне покриття профнастилу або металочерепиці та правильна поетапна технологія нанесення на оцинкований рулон продовжує термін служби профлиста та металочерепиці .

прокатка рулону київ

Сталь з полімерним покриттям може бути як одностороннім , так і двостороннім ( покриття в колір з двох сторін ).


Види полімерного покриття :Поліестер - найпопулярніше і дешеве покриття серед усіх інших . Має глянсовий або матовий відтінок . Прекрасно витримує перепади температур , антикорозійний , стійкий до кольору . Товщина нанесення полімеру становить від 25-35 мкм , тому захисний шар не так легко подряпати .
Поліуретан ( пурал ) - висока антикорозійність , стійкий до вигорянь та механічних пошкоджень . Товщина шару 50 мкм . Акрилові частинки , що містяться в пуралі, надають поверхні шорсткості .
Пластизол ( полівінілхлоридна смола ) - зносостійкий , вогнетривкий , не вигоряє . Товщина покриття складає 200 мкм за рахунок чого пошкодити таке покриття практично нереально . Тиснення нагадує рельєф шкіри
Printech - полімерне покриття , що імітує дерево , камінь , брус . Малюнок на рулон наноситься офсетним способом .


Оцинкована сталь з полімерним покриттям складається з : цинкове покриття , пасивуючий шар , грунтовка , полімерне покриття , сталевий лист і захисна фарба з внутрішньої сторони , а із зовнішньої - кольоровий полімер .

Види полімерних покриттів - фото №1

Порівняльна характеристика видів полімерних покриттів

Характеристики покриття

Поліестер

Матовий поліестер

Пластизол

Пурал

Вид покриття

гладка

матова

тиснення

гладка

Товщина покриття, мкм

25

35

200

50

Максимальна температура експлуатації

120

120

60-80

120

Стійкість до механічних пошкоджень

3*

3*

5*

4*

Корозійна стійкість

4*

4*

5*

5*

Стійкість до атомосферних опадів

3*

4*

2*

4*

Кольоростійкість

4*

4*

3*

4*

*Оцінка за 5-бальною шкалою.

Купити профнастил із якісної оцинкованої сталі з полімерним покриттям та гарантією в компанії Сталевий Світ.