Домашня водопровідна система

Водостічна система будинку – невід'ємна частина будь-якої грамотно збудованої споруди. Архітектура сучасної будівлі неможлива без якісної водостічної системи. Вона цілеспрямовано відводить воду з покрівлі та забезпечує цілісність стін та фундаменту після дощів, гроз та снігів.
Водостоки виготовляються з пластику та металу.

Якому водостоку віддати перевагу?Водостічна система з пластику (ПВХ) має незаперечну перевагу - він не схильний до корозії. Крім того, сучасні технології дозволяють виготовляти ударостійкий пластик з високим рівнем ковзання, який дозволяє легко та безперешкодно відводити воду із брудом, листям тощо. Пластик може бути різних кольорів і це одна з основних переваг. Вона чудово гармоніюватиме з Вашою покрівлею з металочерепиці або з Вашим парканом з профнастилу , або з фасадом будинку.

водостічна система


Водостічна система з металу виготовляється з високоміцної сталі, на яку наноситься спеціальне полімерне покриття, що забезпечує антикорозивні характеристики водостоку та підвищує рівень ковзання. Завдяки тому, що водостічна система виготовляється зі сталі, споживач гарантовано отримує довгий термін служби та високий ступінь стійкості до механічних навантажень.
На ваше замовлення, можливе виготовлення водостоку різної форми: напівкруглу, прямокутну або іншу. Фахівці ТОВ «Сталевий світ» реалізують будь-який Ваш дизайнерський задум у виконанні водостоку для вашого ексклюзивного будинку. Крім того, колір водостічної системи може гармоніювати з кольором даху, самої оселі, паркану або бути елементом декору вашого будинку.

Переваги водостічної системи

Водостічна система ціна


Вартість ринви залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена. Логічно, що пластикова водостічна система дешевша, ніж металева. Купуючи водостічні системи з високоякісної сталі з полімерним покриттям, Ви, перш за все, платите за надійність та термін експлуатації системи.

Корисні посилання:

Водостічна система Rainway

Як правильно вибрати водостічні системи