Z-профіль

Каркасний Z-образний профіль

Z профіль Київ - фото №1


Холоднокатані оцинковані Z профілі використовуються у створенні каркасів для будівель житлового чи промислового призначення. Широко використовується при зведенні каркасних будівель (павільйонів, складів і т.д.), де необхідне мінімальне навантаження на фундамент за високої міцності конструкції. Гнутий металевий профіль застосовується для будівництва стін, настилу покриттів. У будь-якому виді будівництва, а особливо в швидкомонтованих об'єктах, де застосовується профнастил Київ

Z профіль Київ - фото №2

Швелери та куточки Київ широко затребувані у всіх видах будівництва, у тому числі у зведенні стінових огорож, каркасів споруд, покрівельних конструкціях, зведенні перегородок та стельових перекриттів. Поєднання міцності, легкості, довговічності та низької ціни роблять гнутий металевий профіль популярним та затребуваним у будь-якому будівництві.
ТОВ «Сталевий світ» пропонує гнутий профіль типів C, Z, П. Профілі, що виробляються, мають отвори для швидкого і точного складання. Фарбування перфорованих або гнутих профілів робимо згідно кольорового каталогу RAL.

Z профіль Київ

Гнутий металевий оцинкований Z-подібний профіль використовується як елементи металоконструкцій при будівництві будівель житлових та промислового призначення, а також у спорудженні приміщень ангарного типу. Найбільш популярними у будівництві є Z – образні профілі з оцинкованої сталі.


Товщина сталевого листа: 0,55 мм – 2,5 мм.
Висота Z-подібного металевого профілю від 50мм.


Гнутий профіль-Z профіль технічні дані


з-подібний профіль та область його застосування:


Стінові прогони в конструкціях споруд, щоб уникнути появи так званих «містків холоду»

додаткове утеплення стін

покрівельні та стінові обрешітки


Гнутий металевий оцинкований Z-подібний профіль особливо необхідний у каркасному будівництві при утепленні несучих металокаркасів житлових споруд зовні.

Профіль Z -50 застосовується при виносі утеплення назовні, що успішно перешкоджає промерзанню каркаса, що несе, завдяки усуненню «мостків холоду».
Металоконструкція з Z-подібним металевим профілем має високий ступінь міцності при малій вазі, а також високі антикорозійні характеристики. Застосування гнутої металевої оцинкованої Z-подібної планки забезпечує монтаж решетування без використання кранової техніки та обладнання, дозволяє проводити складання без застосування зварювання, спрощує монтаж та робить його більш точним.
Вартість об'єкта, що зводиться, може бути знижена із застосуванням гнутого профілю за рахунок зниження числа металоємності та виключення з числа монтажно-будівельних робіт застосування спеціалізованої техніки та процесу зварювання.
Надійність, міцність, гнучкість, стійкість до корозійних процесів, легкість, простота експлуатації – незаперечні переваги застосування гнучкої металевої оцинкованої Z – образної планки у будівництві.
Гнутий металевий Z-профіль Київ виготовляється з використанням технології холодного прокату. Даний вид профілю застосовується у виробництві стійок, перекриттів, несучих системах скатного даху (крокв), колон, стрижневих системах елементів ферм, у реконструкції споруд. Крім того, Z-профіль застосовується як основа для каркасів павільйонів, складів, ангарів, котеджів.
Застосування оцинкованих З і Z гнутих планок знижує металоємність конструкцій, порівняно з чорним металопрокатом, знижує навантаження на фундамент споруди, збільшує швидкість монтажу, а також має високу економічність витрат. Додаткові переваги: екологічність, пожежостійкість, вологостійкість.

Ціна на гнутий профіль залежить від розмірів та товщини оцинкованого металу. Купити z-подібний профіль можна у нашій компанії "Сталевий Світ".