Монтаж ковзана для покрівлі

Покрівля з використанням такого металу як профнастил або металочерепиця (Київ та Київська область) не може існувати без такого покрівельного елемента, як коник.

Без застосування конькового елемента атмосферні опади руйнуватимуть пристрій покрівлі, що призведе до повного гниття та обвалення покрівельної конструкції, а поривчастий вітер, потрапляючи під покрівельне покриття, може його зірвати.

Покрівельний коник для металочерепиці з'єднує скати покрівлі та надійно захищає її від будь-яких погодних умов.

Види покрівельного коника


Простий коник

Монтаж ковзана для покрівлі - фото №1

Фігурний з п-подібним кутом коник

Монтаж ковзана для покрівлі - фото №2

Простий коник являє собою металеву кутову планку з шириною полиць від 90 до 280 мм із завальцюванням близько 20 мм, яка надає жовчності ковзана.

Фігурний коник має додатковий п-подібний кут. Монтувати такий коник набагато зручніше, ніж простий.

Обов'язковим елементом при монтажі ковзана є коньковий ущільнювач . Він герметизує зазори між ковзаном та покрівельним матеріалом ( профнастил або металочерепиця)

Кріпиться металевий коник до профнастила такими ж покрівельними шурупами з герметичною прокладкою, які ми використовуємо при монтажі покрівельного профнастилу. Єдине, що для кріплення конькового елемента саморіз повинен бути довшим.

Монтується металевий коник після монтажу покрівельного покриття з нахлестом приблизно 10 см в ребро профнастилу або хвилю металочерепиці.

Корисна інформація:


Види дахів та їх особливості

Монтаж металочерепиці

Розрахунок листів металочерепиці для покрівлі

Кріплення для металочерепиці